Sıkça Sorulan Sorular

SORU – Fiyatlar Kişi Başı Fiyatlar mı ?

CEVAP – Fiyatlarımız araç ücretidir.Kişibaşı değildir.

SORU – Araca başka yolcular alınıyor mu ?

CEVAP – Hizmetimiz özeldir . Araca yabancı yolcu alınıp eşleşme yapılmamaktadır.

SORU – Rezervasyonu nasıl yapabilirim ?

CEVAP – Rezervasyon için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Size en geç 6 saat içerisinde cevap verilecektir.

SORU – Ödemeyi nasıl yapabilirim ?

CEVAP – Transfer esnasında direk şoförümüze veya havalimanında görevli müşteri temsilcimize ödemenizi yapabilirsiniz.Ayrıca Havale ve eft ile hesabımıza transfer veya kiralama tarihinizden önceden ödemelerinizi yapabilirsiniz.

SORU – Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?

CEVAP – Sizi havalimanı terminal çıkışında isminizin yazılı olduğu levhayla karşılıyoruz.Eğer kalabalık esnasında Levhayı görememe durumu olursa telefonla bizi aradığınız taktirde sizi şoför arkadaşımızla buluşturabileceğimiz bir noktaya yönlendiriyoruz.

SORU – Araçşarınızda çocuk koltuğu var mı ?

CEVAP – Tüm araçlarımızda talep edildiği taktirde çocuk koltuğu ücretsiz olarak bulundurulmaktadır.

SORU – Rezervasyonu nasıl iptal edebilirim ?

CEVAP – Rezervasyonlarınızı 24 saat süre kalana kadar iptal ettirebilirsiniz.İptal etmek için bize e mail atarak ya da telefonla arayarak bilgi vermeniz yeterlidir.

antalya havaalanı transfer izmir transfer bodrum transfer izmir havaalanı transfer dalaman transfer dalaman havaalanı transfer dalaman havaalanı marmaris ulaşım izmir havalimanı çeşme ulaşım izmir havalimanı kuşadası transfer izmir havalimanı özdere ulaşım antalya airport transfer-анталья аэропорт трансфер dalaman havaalanı transfer