Gümbet Transfer

 ………………… bodrum-transfer bodrum-havaalani-transfer bodrum-havalimani-transfer
GÜMBET
80 TL
120 TL
160 TL

 

Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetimiz Özeldir ve Farklı Guruplar Aynı Araçta Eşleştirilmez !

Rezervasyon için  0533 635 57 23  numaralı telefonu arayarak kaydınızı yaptırabilir veya üst menüden rezervasyon sayfamıza girerek form gönderebilirsiniz.

Rezervasyon için herhangi bir ön ödeme yapmanıza gerek yoktur . Ödemeyi geldiğinizde sizi karşılayacak olan arkadaşımıza yapabilirsiniz.

Gümbet Hakkında

Gümbet , Bodrum’a sadece 3 km mesafede güzel bir koyda yer alan ve son yıllarda özellikle yabancı turistler tarafından tercih edilen gözde bir tatil beldesidir.Bodrum merkeze olan yakınlığı ve güzel plajları nedeniyle son yıllarda hızla gelişme kaydedip popülarritesini kısa zamanda arttırmıştır . Gümbet’in denizi sığ ve kumsalı uzundur. Bu açıdan özellikle çocuklu aileler için ideal bir tatil yeridir.

Son yıllarda oldukça gelişmiş ve çok sayıda otel, pansiyon, restoran, bar ve diskoları ile kendine has bir tatil beldesi konumunda olan Gümbet, aynı zamanda Bodrum yarımadasının önemli su sporları merkezlerindendir.

Gümbet, aynı zamanda hareketli gece hayatıyla da özellikle son yıllarda Bodrum’um gece hayatına bir alternatif olmuştur. Akşamları Gümbet sahilinde ve sokaklarında her türlü eğlence imkanını sunan bar, disko, gece kulübü ve restoranlar Gümbet tatilcilerine müzik ve eğlencenin her türünü sunmaktadır.

Gümbet, Bodrum’un hemen yanı başında 3 km. mesafede güzel bir koyda yer alan ve son yıllarda özellikle yabancı turistler tarafından tercih edilen gözde bir tatil beldesidir. Gümbet ve çevresinde gezilecek yerler arasında; Bodrum’un merkezinde bulunan Bodrum Kalesi ve içinde yer alana Sualtı Arkeoloji Müzesi, kentin batı tarafında yer alan Myndos Kapısı, Bodrum-Turgutreis yolu üzerinde bulunan Antik Tiyatro, tiyatronun yukarı kısmında bulunan Helenistik ve Roma dönemine ait kaya mezarları ile Gümbet ve Bodrum koylarına hakim bir tepede bulunan yel değirmeleri gezilecek ve görülecek yerler arasında başta gelmektedir.

Gümbet plajı yaklaşık 1 kilometre uzunluğunda kum bir plaj olup Gümbet koyunu çevrelemektedir. Tatilciler Gümbet’in güzel plajında dilediğince güneşlenebilir, denize girebilir ve su sporları yapabilir. Bodrum’um en popüler su sporları merkezleri Gümbet’te bulunmaktadır.

Aktiviteler

  • Plajlar
  • Su Parkları
  • Tekne Turları
  • Su Sporları
  • Jeep Safari
  • Dalış

Gümbet; İstanbul’a 843 km., Ankara’ya 703 km., İzmir’e 243 km. ve Bodrum merkezine 3 km. mesafededir.

İstanbul’dan Gümbet yaklaşık 12 saat sürmekte ve ulaşım için iki alternatif mevcut.

Bodrum Havalimanı Gümbet Transfer Ulaşım

 

bodrum havaalanı gümbet transfer ulaşım taksi

antalya havaalanı transfer izmir transfer bodrum transfer izmir havaalanı transfer dalaman transfer dalaman havaalanı transfer dalaman havaalanı marmaris ulaşım izmir havalimanı çeşme ulaşım izmir havalimanı kuşadası transfer izmir havalimanı özdere ulaşım antalya airport transfer-анталья аэропорт трансфер dalaman havaalanı transfer