Bitez Transfer

 ………………… bodrum-transfer bodrum-havaalani-transfer bodrum-havalimani-transfer
BİTEZ
90 TL
130 TL
170 TL

 

Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetimiz Özeldir ve Farklı Guruplar Aynı Araçta Eşleştirilmez !

Rezervasyon için  0533 635 57 23  numaralı telefonu arayarak kaydınızı yaptırabilir veya üst menüden rezervasyon sayfamıza girerek form gönderebilirsiniz.

Rezervasyon için herhangi bir ön ödeme yapmanıza gerek yoktur . Ödemeyi geldiğinizde sizi karşılayacak olan arkadaşımıza yapabilirsiniz.

Bitez Hakkında

Bitez, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı bir mahalledir.

2012 yılına kadar Bodrum ilçesine bağlı bir köyken, 2012 yılında Muğla’nın büyükşehir olmasıyla bu ilçeye bağlı bir mahalle statüsünü almıştır.

Bodrum’a 8 km uzaklıkta yer alır. Bodrum hava alanına 45 km, İzmir hava alanına 220 km, Dalaman hava alanına 200 km uzaklıktadır.En iyi korunmuş yeşil alanlara sahiptir. Bitez plajı mavi bayraklıdır. Günümüzde sörf merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bitez sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin yeridir. Barları ile tanınan Gümbet Biteze yürüme mesafesindedir

Bodrum yarımadasında sörf yapmak için elverişli bir rüzgara sahip olan Bitez, her yıl denizde rengarenk sörfçülerle bir görsel şölen sunmaktadır tatilcilere. Tenis, futbol ve basketbol sahalarının bulunduğu Bitez, hem bir modern tatil beldesi, hem de köy havasını koruyabilmiş ender tatil beldelerimizdendir. Pazar günleri yarımadadan birçok kişi brunch için burayı tercih etmektedir. Yaz akşamlarında, sahil kenarındaki sakin ve temiz yürüyüş yolu, bu yolda yer alan kafeler ve restoranlar dolup taşmaktadır. Çoğu kimseye göre, yarımadanın konaklamak için uygun yeridir Bitez.

Mis kokulu limon ve mandalina ağaçları arasında gölgelik patikalarda, kurumuş dere yataklarında  yapılan yürüyüşler çok revaçtadır.  Ziyaretçiler, küçük bir kır kahvesinde sıcak bir ilgiyle karşılanabilirler.  Konaklama tesisleri, ailelerce işletilen küçük pansiyonlardan, kendi sınıflarından beklenen her türlü imkânı sağlayan lüks otellere kadar çeşitlilik gösterir.

Bitez’de, doğa tutkuları için, harika yürüyüş yolları vardır, bu yollarda yürüyüş yaparsanız, patikalar sizi baş döndürücü güzelliklere götürecektir. Güneş ışınlarının bile zor sızdığı bu yollarda saatlerce yürüyebilir ve doğanın baş döndürücü güzelliğinden sarhoş olabilirsiniz. Bitez’i keşfettikce, onu yaşadıkca, onun çok katmanlı bir çiçek olduğunu anlayacaksınız. Mavi bayraklı Bitez Belediyesi Halk Plajının yavaşça derinleşen pırıl pırıl suları, bütün koyu kaplayan kumsalları ile denizi, kendine özgüdür. Bitez’in her yaştan insan için son derece eğlenceli bir deniz keyfi sunar sahili, bu özellikleri ile, Bitez sahilini essiz bir tatil yöresi haline getirmdektedir Sahilde şemşiyelere ya da sezlonglara asla para ödenmez. İstediğiniz yerde güneşlenebilir, yıllardan beri Mavi Bayrakla ödüllendirilen bu pırıl pırıl denizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Bodrum Havalimanı Bitez Transfer Ulaşım

 

bodrum havaalanı bitez ulaşım transfer taksi

antalya havaalanı transfer izmir transfer bodrum transfer izmir havaalanı transfer dalaman transfer dalaman havaalanı transfer dalaman havaalanı marmaris ulaşım izmir havalimanı çeşme ulaşım izmir havalimanı kuşadası transfer izmir havalimanı özdere ulaşım antalya airport transfer-анталья аэропорт трансфер dalaman havaalanı transfer